Turkish|  English|  Arabic
İyileşme Süreci | Op. Dr. Bülent Türkyılmaz İyileşme Süreci | Op. Dr. Bülent Türkyılmaz

Operasyon Sonrası Saçların Yıkanması:
Operasyondan 2 veya 3 gün sonra saçınızı ilk kez yıkayacaksınız. Özel bir losyon ve şampuanla,dikişlerinizin alınacağı ameliyat sonrası 15. güne kadar, hergün günde 1 veya 2 kez, yıkama aşağıda anlatılacağı biçimde yapılacaktır.
Saç ekimi yapılan bölgeye elinize döktüğünüz losyondan elinizi hafif hafif bastırarak ve asla sürtme hareketi yapmadan bol miktarda dağıtılır.Ekim yapılan bu bölgede kabuk ve pıhtıların yumuşaması için losyon 1 saat bekletilir.Ardından ılık veya soğuk suyla elinizi yine bu bölgeye sürtmeden yumuşakça bastırılarak iyice durulanır.Hemen ardından özel şampuan elinizle aynı şekilde hafifçe bastırılarak ve asla sürtme hareketi yapmadan bol miktarda ve hafif köpürünceye kadar sürülür ve bekleme yapılmadan ılık yada soğuk su ile durulanır.
Yumuşak bir havluyla saçlarınız hafifçe bastırarak ve sürtme hareketi yapmadan kurulandıktan sonra kliniğimizden tarafınıza verilecek özel bir losyon, yanınızda bulunan başka bir kişi tarafından bir pamuk veya gazlı beze damlatılarak iki kulak arasındaki dikişli bölgeye hafifçe bastırılarak silinecektir.
Operasyon sonrası 15. güne kadar bu şekilde günde 1 veya 2 kez yapacağınız yıkamalar 15. günden sonra eski şekline ve ritmine dönecektir.Bu süre içinde yapacağı banyolarda ise vücudunuzun boyun altında kalan bölgelerini yıkayabilirsiniz

[dt_sc_hr_invisible][dt_sc_clear]
[dt_sc_hr_invisible][dt_sc_clear]
  1. Telefon numaranızı yazınız biz sizi arayalım.
WhatsApp Bilgi