Turkish|  English|  Arabic
Mega Seans | Op. Dr. Bülent Türkyılmaz Mega Seans | Op. Dr. Bülent Türkyılmaz

Megaseans kelimesi, tek seansda 2000 greft ve üzerindeki uygulamalar için kullanılan bir terimdir. Dökülen alanı geniş olanlar ya da mümkün olan en az seansla daha fazla alanın kapatılmasını isteyenler için yüksek greft sayılarının uygulanması şeklindedir.
Daha fazla sayıda yardımcı elemana ve süreye ihtiyaç duyulması nedeniyle bir çok merkez tarafından yüksek greft sayıları uygulanması tercih edilmemektedir.
Kullanılan metodların değişmesi sayesinde ve teknolojik destekle artık eskiden hayal bile edilemeyen greft sayılarına ulaşılabiliniyor..
Foliküler ünitelerin çok ince hazırlanması ve açılan kanalların küçüklüğü bize greftleri çok sık yerlestirme olanağı sağlamakta ,böylece daha yoğun görünümlü bir sonuca ulaşabiliniyor.
Amaç tek oturumda yapılabilecek olan en fazla greft sayısını uygulamak, en az seans sayısı ile en yoğun sonucu almak…

Megasesion seanslarinda, lateral kesi ve yogun ekim tekniklerini kullanarak tek seansda:
-Daha sık,
-Daha doğal,
-Daha kısa sürede
istenilen sonuçlara ulaşılabilinir.
Verici alanı tek seansda maksimum kullanmakla gereksiz yere fazla seans yaptırmaktan kurtulabılıyorsunuz. Bu bölgede aynı miktar greft sayısı elde etmek için, iki yerine tek seans uygulayarak, bu bölgedeki saç köklerinin olası bir kayba uğrama ihtimalini de azaltmış olmaktayız. İki yerine bir, üç yerine iki seansla da istenilen sonuca ulaşabilirsiniz.
İşlemin uzun sürmesi yanında daha yüksek greft sayısı uygulanması size ilk aşamada daha pahalı olacağı izlenimi biraksa da diğer uygulamalara göre daha ucuza malolacaktır. İşlemi iki kere yaptırmak, bir kere uygulatmaktan daha pahalıdır.

Aynı sayıda saç ekilmiş. Birincisinde 10 delik açılıyor, 10 greft hazırlanıyor, daha kısa sürede yani az emekle elde edilen sonuç daha seyrek ve yeterince doğal değil. İkincisinde tercih edilen yöntem 20 delik açılıyor, 20 greft hazırlanıyor, saç sayısı yine aynı ama iki kat emekle sonuç hem daha sık, hem de doğal.
Megaseans Uygulamalarının Faydaları :
Daha düşük greft sayıları uygulanan diğer yöntemlere göre, daha kısa sürede sonuca ulaşabilirsiniz.
Her işlem sonrası işinizden geri kalma süresini göz önüne aldığımızda, daha az seansla uygulanan megaseanslarla bu kaybedilen süreniz çok daha kısa olacaktır.
Megaseansla elde edilen sıklık diğerlerine göre tek seansda bile daha fazla olacaktır.
Seans sayısının az olmasıyla, her seansda muhtemel oluşabilecek donör alandaki kök kayıpları en aza inmektedir.
Elde edilebilecek en doğal sonuçları elde etmek mümkündür.

[dt_sc_hr_invisible][dt_sc_clear]
[dt_sc_hr_invisible][dt_sc_clear]
  1. Telefon numaranızı yazınız biz sizi arayalım.
WhatsApp Bilgi